Oslava 50-tych narodenín si zaslúži skutočne špeciálny a originálny darček. Ak máte vo svojom okolí rodinného príslušníka, známeho alebo priateľa, ktorý momentálne oslavuje svoje 50. narodeniny, možno vám pomôže týchto 5 tipov na vtipné darčeky k 50. narodeninám.

Vtipný darček pre neho a pre ňu

Pri každom výročí je ťažké vybrať pre oslávenca nejaký špeciálny darček. O to ťažšie to však môže byť v prípade 50-tych narodenín. Ide o vek, kedy ľudia vlastnia a majú všetko, čo potrebujú, zážitky, ktoré chceli vždy zažiť, už pravdepodobne zažili a momentálne si užívajú pokojný život v kruhu tých najbližších. Preto je dôležité vybrať špeciálny darček, s ktorým oslávenec pravdepodobne nepočíta. V závislosti od toho, ako blízky vzťah s oslávencom máte, môžete vybrať aj vtipný darček. Ak ho poznáte až veľmi dobre a viete, že jeho silnou stránkou je humor, určite ho vtipným darčekom len potešíte. Navyše vtipný darček je vhodný pre ženu, ale aj pre muža a pritom vás vôbec nemusí stáť veľa peňazí. Medzi vtipné darčeky patrí napríklad tričko s vtipným nadpisom. Pravdepodobne toto tričko bude nosiť oslávenec len po byte alebo na nejaké rodinné udalosti, no takýmto tričkom viete povedať ešte viac. Vybrať môžete vtipné tričko s mottom, ktoré je pre oslávenca charakteristické. Široký výber takýchto vtipný tričiek nájdete na e-shope Tričkový.sk, kde nájdete veľmi kvalitné bavlnené vtipné trička pre mužov a ženy. Celú ponuku nájdete práve na: https://trickovy.sk/249-50-rokov. Okrem vtipných tričiek však môžete pre oslávenca vybrať aj vtipnú mikinu, vtipné ponožky či vtipnú zásteru ak oslávenec rád kuchtí nejaké dobroty. V súčasnosti sú vtipné ponožky veľmi populárne, a to najmä u mužov, ktorí práve takéto ponožky kombinujú s oblekom. Veľmi elegantný outfit môžu vtipné ponožky trochu ozvláštniť.

Vtipný darček pre milovníkov kávy a čaju

Za tých pár rokov, odkedy oslávenca poznáte, ste si určite mohli všimnúť, či má rád kávu alebo čaj. Vychutnať si svoju obľúbenú príchuť kávy alebo čaju si môže oslávenec aj zo špeciálneho vtipného hrnčeka od vás. Áno, rovnako ako vtipné tričká, aj vtipné hrnčeky sú potlačené mottom, ktorý je pre oslávenca charakteristický. Takýto darček môžete doplniť o rôzne špeciálne čaje alebo kávu a vytvoriť tak aj špeciálny darčekový kôš. Aj pri pravidelnom denno-dennom používaní sa kvalitnému hrnčeku nič nestane a káva či čaj sa určite spotrebujú. K hrnčeku na čaj taktiež môžete pridať originálny box na čaj s gravírovaním, ktorý môžete naplniť čajmi rôznych príchutí.

Vtipný darček, pri ktorom si na vás oslávenec vždy spomenie

Pri výbere toho pravého darčeka na 50-tku môžete byť aj kreatívni a osobní. Personalizovaným darčekom určite nič nepokazíte a oslávenec určite ocení, že ste si dali pri výrobe darčeka záležať. Aj v tomto prípade môžete zvoliť bavlnené tričko s personalizovaným vtipným nadpisom, hrnček na kávu či čaj alebo môžete vytvoriť darčekový kôš, ktorý bude takéto maličkosti obsahovať. K tomu môžete priložiť nejaké drobnosti, ktoré má oslávenec rád, napríklad čokoládu, víno alebo fotografie, na ktorých ste spolu. Jednoducho, najlepšie darčeky nemusia byť tie najdrahšie. Nechajte si vyrobiť originálny darček s vlastnou potlačou na e-shope Tričkový.sk. Celú ponuku skvelých darčekov nájdete taktiež na https://trickovy.sk/